مجله ياس تنها

مجله ياس تنها

پدر بابک قاتل او و خواهر و دامادشان است،چرا پدر بابک دخترش را به قتل رساند،راز قتل پسر دختر و داماد به دست پيرمرد و همسرش

مجله ياس تنها چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400 نظرات (0)
قتل پسر دختر و داماد به دست يک پيرمرد و زنش

قتل پسر دختر و داماد به دست يک پيرمرد و زنش

هر روز جزئيات جديد از قتل بابک خرمدين فاش مي شود . پدر بابک خرمدین در بازجویی‌ها می‌گوید دامادش مشکل اخلاقی داشت و آرزو خرمدین دخترش فاسد شده بود. . .

مجله ياس تنها - راز زوج قاتل سریالی که تاکنون سه عضو خانواده شان را به شکل فجیعی به قتل رسانده اند پس از ارتکاب سومین قتل فاش شد. بابک خرمدین سینماگر ایرانی و آرزو خرمدین خواهرش با فریبرز دامادشان سه قربانی نقشه‌های قتل والدین خود هستند. این زوج قاتل تاکنون، به قتل پسر، دختر و دامادشان به نام (فریبرز) اعتراف کردند. سال ۹۰ فریبرز (دامادشان) را کشتند و مثله کردند. سال ۹۷ آرزو (دخترشان) را کشتند و مثله کردند. سال ۱۴۰۰ بابک (پسرشان) را کشتند و مثله کردند.

پدر بابک خرمدین در بازجویی‌ها می‌گوید دامادش مشکل اخلاقی داشت آرزو خرمدین دخترش فاسد شده بود و بابک خرمدین هم مشکلات جنسی داشت، اما در سوی دیگر دوستان صمیمی آرزو خرمدین و بابک خرمدین باور نمی‌کنند آن‌ها فاسد بوده باشند چرا که آرزو خرمدین قبل از به قتل رسیدن فاش کرده بود پدرش مشکلات اخلاقی دارد و به او هم رحم نکرده است!

* تراژدی باورنکردنی قتل خانواده بابک خرمدین

"باورم نمی‌شود، هنوز نمی‌توانم باور کنم که مادرش و پدرش، آرزو را کشته باشند و مثله کرده باشند. فکر می‌کردیم رفته است استانبول، یعنی پدرش اینگونه گفت. مدتی از آرزو خبر نداشتیم، ناگهان دیگر نه تلفن جواب می‌داد و نه به کافه‌ای که همیشه می‌رفتیم، می‌آمد. وقتی برای دیدارش به در خانه شان رفتیم، پدرش در را باز کرد و گفت "آرزو " به استانبول رفته است"

- دوست چندین ساله آرزو خرمدین ادامه داد: " برایمان باور کردنی نبود که آرزو ازدواج کرده و به استانبول رفته باشد، زیرا شرایط جسمی آرزو با توجه به بیماری ام اس شدیدی که داشت ذهنمان را به هر سویی برای نبودنش می‌کشید جز، ازدواج و مهاجرت به ترکیه و ساکن شدن در استانبول! فکر کردیم شاید بخاطر شرایط جسمی ناشی از بیماری ام اس، خانواده اش او را به آسایشگاهی برده اند حتی به آسایشگاه کهریزک نیز فکر کردیم، ولی در دورترین نقطه ذهنمان هم فکر نمی‌کردیم که پدرش "آرزو" را کشته باشد.

- دوست صمیمی آرزو خرمدین که هر دو ساکن شهرک اکباتان بودند و از کودکی با او همکلاسی و این دوستی تا زمانی که ناگهان آرزو ناپدید شد ادامه داشت،گفت:" نه در دوره مدرسه، وقتی بزرگتر شدیم، یک روز؛ مقابلم نشست و گفت:"می خواهم رازی به تو بگویم که اگر نگویم، نگفتنش خفه ام می‌کند" و گفت:" کودک که بودم، هشت ساله، پدرم. " به مادرم گفتم. مادر گفت" ساکت باش و هیچ چیزی به هیچ کسی نگو... " مادرم که از خانه خارج می‌شد، پدر و من که تنها می‌ماندیم ... " آرزو در تمام سال‌های دوستی مان تنها سه بار این داستان را تعریف کرد و هر مرتبه می‌لرزید.


دوست آرزو در مورد اینکه آیا به خانه این خانواده هم رفت و آمد داشتند چنین گفت:" بله می‌رفتیم، پدرش و مادرش، زن و مرد آرامی بودند. تصورش هم سخت است که آن زن و مرد چنین جنایت‌هایی را مرتکب شده باشند. هر دفعه خانه شان می‌رفتیم از ما پذیرایی می‌کردند. "

پدر آرزو چه رفتاری داشت، مهربان یا جدی؟ دوست آرزو خرمدین اینگونه پاسخ داد:" پدرش نظامی بود. رفتار مردان نظامی کمی جدی است. ولی مرد آرام در رفتار بود. "

مادر آرزو چگونه رفتاری داشت؟ دوست آرزو خرمدین در پاسخ به این سوال گفت:" زنی آرام"

در مورد خصوصیت بابک خرمدین و برادر افشین هم گفت:" افشین شعر می‌گفت و روحیه خاص خودش را داشت. بابک پسر آرامی بود و بی آزار"

پدر آرزو مدعی شده که آرزو در صحنه قتل همسرش بوده و شاهد این جنایت بود. دوستش گفت:" امکان ندارد آرزو از این قتل خبر داشته باشد. هر دفعه در مورد ازدواجش از او سوال می‌کردیم و علت طلاقش می‌گفت "سازگار نبودیم" با تمام صمیمیتی که بین ما بود هیچ وقت پشت سر همسر سابقش حرف نزد. فقط می‌گفت سازگار نبودیم. "

پدر آرزو خرمدین مدعی شده که دامادی که به قتل رسانده، رفتار‌های غیراخلاقی داشته و گرایش‌های جنسی خاص و آرزو را هم آزار می‌داد. دوست صمیمی آرزو گفت: به هیچ عنوان چنین اتفاقاتی بین آرزو و چنین اختلافاتی بین او و همسرش نبود. نتوانستند با هم زندگی کنند و جدا شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کدهاي اختصاصي