مجله ياس تنها

بهترين روش براي خلاص شدن از شر سوسک ها،دور کردن سوسک ها از خانه با مواد طبيعي و بي خطر براي انسان

روش هاي طبيعي براي دور کردن سوسک ها از خانه

بهترين روش براي خلاص شدن از شر سوسک ها،دور کردن سوسک ها از خانه با مواد طبيعي و بي خطر براي انسان

با مواد طبيعي از شر سوسک ها خلاص شويد

با مواد طبيعي از شر سوسک ها خلاص شويد
 • موضوع : سبک زندگي ,
 • با مواد طبيعي از شر سوسک ها خلاص شويد

  سبک زندگي - يکي از چندش آورترين ها در خانه سوسک ها هستند اما چگونه بايد از شر سوسک ها خلاص شويم؟

  * لیمو

  بوی لیمو باعث می‌شود که سوسک‌ها از خانه شما دور شوند، فقط کافی است شما لیمو را در یک کاسه کوچک رنده کنید و سپس در مناطق آلوده خانه قرار دهید. اینگونه از شر سوسک‌ها خلاص می‌شوید.

  * قهوه

  تفاله قهوه یک دفع کننده مناسب سوسک است. شما باید تفاله موجود در قهوه را بردارید و در مکان‌هایی که محل زندگی سوسک‌ها هستند، بریزید. این روش برای خلاص شدن از آن‌ها کافی است.

  * فلفل تند

  فلفل تند یک ماده تحریک کننده طبیعی برای سوسک است. برای انجام این فرآیند، چند قطعه فلفل تند را در مکان‌هایی که سوسک‌ها زندگی می‌کنند قرار دهید، تا به سرعت سوسک ها از اطراف خانه شما دور شوند.

  * پودر سیر و پیاز

  سوسک‌ها از بوی ادویه‌های سیر و پیاز آسیاب شده متنفر هستند، بنابراین توصیه می‌شود برای از بین بردن سوسک‌ها به طور دائمی، تعدادی از آن‌ها را در مناطق زندگیشان بگذارید یا عصاره آن را اسپری کنید.

  * سدیم بیکربنات

  جوش شیرین یا کربنات سدیم مشابه اسید بوریک است، اما سمیت کمتری دارد و می‌تواند در خانه‌های کودک و حیوانات خانگی استفاده شود. برای استفاده از این روش توصیه می‌شود ظروف کوچک با کمی بی کربنات را در گوشه و کنار محل ورود سوسک قرار دهید.

  * نعنا

  نعنا نیز مانند یک لیمو سوسک را دفع می‌کند. بوی تند نعناع به عنوان دافع طبیعی سوسک‌ها عمل می‌کند. برای تهیه ماده دافع حشرات، ۸ قطره روغن درخت سرو را و ۱۰ قطره روغن نعناع را با نصف فنجان آب نمک مخلوط کنید، سپس مخلوط را در سطوح خانه بپاشید، اینگونه سوسک‌ها از خانه شما دور می‌شوند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران

  بازنشر: مجله ياس تنها

 • تاريخ ارسال : جمعه 21 خرداد 1400
 • منتشر کننده : مجله ياس تنها
مطالب مرتبط