پليس براي دزد جشن تولد گرفت

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

پليس براي دزد جشن تولد گرفت


12:16 , سه شنبه 01 تير 1400

پليس براي دزد جشن تولد گرفت

پليس براي دزد جشن تولد گرفت

پليس وقتي پسر جوان را به جرم دزدي دستگير کرد و متوجه شد که روز تولد او است برايش جشن تولد گرفتند ..

مجله ياس تنها - گاهی محبت، روشی کارآمدتر از هزاران تهدید است. روشی که مأموران پلیس در برزیل پس از دستگیری یک نوجوان ۱۸ ساله در روز تولدش آن را امتحان کردند. ماموران پلیس در منطقه «ریو گرانده دو نورته»، پس از دستگیری این پسر نوجوان به جرم دزدی و انتقال او به اداره پلیس برایش یک جشن تولد به پا کردند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی «پائولو ردریگو داس نِوِس» در حال سرقت تجهیزات صوتی ماشین‌ها بود که توسط پلیس دستگیر شد. این اتفاق دقیقا در روزی رخ داد که این نوجوان وارد سن ۱۸ سالگی خود شده بود.

- ماموران پلیس پس از انتقال این پسر به اداره پلیس برای او یک کیک تولد و نوشابه تهیه کرده و وی را در اداره پلیس سورپرایز کردند. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود در حالی که این پسر روی صندلی و در مقابل یک میز نشسته، ماموران پلیس در اطراف او حلقه زده اند.

لحظاتی بعد یکی از ماموران کیک را تقسیم کرده و سپس در حالی که همه آن‌ها سرود تولدت مبارک را برای این نوجوان می‌خوانند او کیک را میان همه آن‌ها تقسیم می‌کند. در این ویدئو صدای یک مامور پلیس شنیده می‌شود که می‌گوید: «ما نمی‌توانستیم این روز به راحتی از دست بدهیم.»

گفتنی است؛ این در حالی بود که برخی از کاربران در این باره نظر متفاوتی داشتند و این اقدام پلیس برزیل را نوعی عمل اغفال کننده برای گرفتن اعتراف از این نوجوان به عنوان یک فرد بزرگسال قلمداد کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها : , , ,

توجه : تمام حقوق مطالب براي هايپرتمپ محفوظ مي باشد.

مطالب مرتبط با پست جاري