امروز اولين اتوبوس برقي ساخت ايران رونمايي مي شود

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

امروز اولين اتوبوس برقي ساخت ايران رونمايي مي شود

امروز اولين اتوبوس برقي ساخت ايران رونمايي مي شود

اخبار داخلي - قوای محرکه و بُرد الکترونیکی این اتوبوس توسط نهاد علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه تهران تولید شده . . .

مجله ياس تنها - محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به رونمایی از یک دستگاه اتوبوس برقی طی روز جاری در بوستان گفتگو اظهار کرد: یک دستگاه اتوبوس برقی محصول مشترک نهاد علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه تهران و کارخانه زرین‌خودرو اصفهان وابسته به وزارت دفاع امروز رونمایی خواهد شد.
----
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه قوای محرکه و بُرد الکترونیکی این اتوبوس توسط نهاد علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه تهران تولید شده گفت: بخش اتوبوسی این خودرو توسط کارخانه زرین‌خودرو اصفهان ایجاد شده است.
-----
وی با بیان اینکه این اتوبوس برقی نسخه اولیه اتوبوس‌هایی است که به صورت برقی قرار است در کشور تولید شود اظهار کرد: شهرداری جهت حمایت از حمل و نقل پاک و توجه به سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها قرار است تفاهم‌نامه‌ای را در این زمینه منعقد کند.

وی در خصوص محل فعالیت این اتوبوس‌های برقی گفت: ما تلاش می‌کنیم اتوبوس‌های برقی در هسته مرکزی شهر که بیشترین آلودگی هوا را دارند مورد استفاده قرار گیرند.

باشگاه خبرنگاران جوان

توجه : تمام حقوق مطالب براي هايپرتمپ محفوظ مي باشد.

مطالب مرتبط با پست جاري