براي رفع خستگي از چه نوشيدني هايي استفاده کنم؟

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

کدام نوشيدني ها باعث رفع خستگي مي شوند؟

کدام نوشيدني ها باعث رفع خستگي مي شوند؟

سبک زندگي - خيلي از مردم براي رفع خستگي به سراغ چاي و يا نوشيدني هاي ديگر مي روند . در ادامه به شما مي گوييم براي رفع خستگي از چه نوشيدني هايي استفاده کنيد

اگر دارویی برای رفع کسالت می خواهید باید  دور انواع نوشیدنی‌های گرم نظیر  چای و مکمل‌های غذایی را خط بکشید و مطالعات اخیر نشان می‌دهند نوشیدنی‌های سرد، مانند آب یخ و دسرهای سرد مایع می توانند نقش بیشتری در سرحال بودن ما داشته باشند.

*  بررسی ها نشان می دهند مایعات گرم سبب ضعیف شدن و شل شدن اندام‌های جسمی می شوند و بیشتر به عنوان یک مسکن برای کاهش دردهای جسمانی می توانند کاربرد داشته باشند و در از بین بردن خستگی در کوتاه ترین زمان ممکن نقشی ندارند.

* همچنین مطالعات نشان می دهند "اندام‌های داخلی بدن" هنگام مواجه شدن با خوراکی‌ها و مواد غذایی گرم به نوعی با شوک روبرو می شوند و این حالت بیشتر از زمانی است که فرد غذاها و نوشیدنی های سرد مصرف کند اما این شوک ایجاد  شده موقتی است و پس از گذشت مدت زمانی اندام های داخلی را با نوعی بی حالی و سستی روبرو می کند در نتیجه اگر چه در  مراحل اولیه احساس شادابی خواهید  کرد اما دیری نمی‌یابد که خستگی و کسالت بیشتر به سراغتان می آید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

گرداوري : مجله ياس تنها

توجه : تمام حقوق مطالب براي هايپرتمپ محفوظ مي باشد.

مطالب مرتبط با پست جاري