مجله ياس تنها

چگونه رنگ مو را تثبيت کنيم،چرا بايد رنگ مو را تثبيت کنيم،تثبيت رنگ مو چيست،درباره تثبيت رنگ مو بدانيد

تثبيت کننده رنگ مو چيست؟

چگونه رنگ مو را تثبيت کنيم،چرا بايد رنگ مو را تثبيت کنيم،تثبيت رنگ مو چيست،درباره تثبيت رنگ مو بدانيد

تثبيت کننده رنگ مو چيست؟

تثبيت کننده رنگ مو چيست؟
 • موضوع : آرايش و زيبايي ,
 • تثبيت کننده رنگ مو چيست؟

  بخش آرايش و زيبايي : محصولات تثبیت کننده رنگ مو با ترکیباتی که دارند مو را آبرسانی کرده و چربی مو را تامین کرده و طول عمر رنگ مو را افزایش می دهد. . . .

  مجله ياس تنها : تثبیت کننده رنگ مو چیست؟

  * پس از رنگ کردن موهایتان به وسیله یک آرایشگر حرفه ای با یک رنگ مو مناسب و جذاب تا مدت کوتاهی این رنگ مانند روز اول زیبایی خودش را دارد اما پس از گذشت زمان رنگ مو تغییر خواهد کرد اگر می خواهید مدت زمان تثبت رنگ مو را افزایش بدهید در این مطلب همراه ما باشید.

  محصولات تثبیت کننده رنگ مو با ترکیباتی که دارند مو را آبرسانی کرده و چربی مو را تامین کرده و طول عمر رنگ مو را افزایش می دهد. ترکیبات موجود در این محصولات به ترمیم و باز سازی مو که دچار آسیب های رنگ مو شده اند کمک می کند.

  * ثبیت رنگ مو با شامپو مخصوص رنگ مو

  چنانچه نگران این هستید که پس از رنگ کردن مو رنگ آن به تدریج کمرنگ تر شود یکی از راه کارها برای آن شامپوهای زیادی که در بازار با نام شامپوی تثبیت کننده رنگ مو وجود دارد می باشد، که در آنها از ترکیب طبیعی و ملایم برای حفظ کردن رنگ مو استفاده شده است.

  * نکاتی برای تثبیت رنگ مو

  - موهایتان هر روز شامپو نکنید چون این کار سبب می گردد رنگ موی شما کدر شود و زیبایی اولیه را نداشته باشد سعی کنید یک روز در میان موهایتان را بشویید.

  - موهایتان را با آب داغ آبکشی نکنید چون آب داغ هم رنگ مو هایتان را خراب میکند و هم سبب ریزش موها می گردد.

  - پس از رنگ کردن موها، از براق کننده‌های ویژه استفاده کنید تا شفافیت مو حفظ شود. اغلب یک تا دو هفته استفاده از این محصولات کافی است.

  - ریشه‌ی مو را رنگ کنید. وقتی که ریشه مو‌ها رشد می‌کند و می‌توانید قدری از رنگ شبیه موهایتان ، فقط به ریشه مو بزنید تا موهایتان یکدست باشد.

  - چنانچه به استخر می روید کلر موجود در داخل آب استخر به رنگ مو صدمه زیادی می زند بنابراین قبل از آن موهای سرتان را با آب معمولی خیس کنید.

  - برای اینکه از شفافیت موهایتان کم نشود، زیاد موهایتان را در معرض نور خورشید قرار ندهید چون نور خورشید رنگ مو را کم رنگ می کند چنانچه مجبورید ساعت زیادی را در خارج از منزل باشید از روغن های درخشان کننده مو  پیش از خارج شدن از خانه بر روی مو بزنید.

  - استفاده همیشگی و زیاد از سشوار و وسایل گرمایشی به علت حرارتی که دارد رنگ مو را عوض می کند همینطور اسپری های حالت دهنده و تافت هم رنگ مو را کدر و مات می کند.

  منبع: بيتوته

 • تاريخ ارسال : سه شنبه 09 شهريور 1400
 • منتشر کننده : مجله ياس تنها
برچسب ها : , ,
مطالب مرتبط