اخبار ورزشي: تربت حيدريه قهرمان فوتسال نونهالان کشور

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

اخبار ورزشي: تربت حيدريه قهرمان فوتسال نونهالان کشور

اخبار ورزشي: تربت حيدريه قهرمان فوتسال نونهالان کشور

بخش ورزشي مجله ياس تنها : مسابقات فوتسال قهرمانی کشور با قهرمانی میزبان، تیم گوشت روز تربت حیدریه به پایان رسید. . .

 آرش جابری سرپرست سازمان لیگ ایران گفت، بسیار جالب است که شرایط میزبانی در بعضی شهرستان‌ها مثل تربت حیدریه محیا است و باید از تمامی مسئولان استانی در خراسان رضوی و شهرستان تربت حیدریه صمیمانه به خاطر حسن میزبانی تشکر کنیم.

+ او افزود: وجود سالن‌های استاندارد و زیبا برای برگزاری مسابقات کشوری در این شهرستان سالن‌های دانشگاه پیام نور و آزاد اسلامی بسیار جای خوشحالی دارد و امیدواریم بتوانیم در آینده باز هم شاهد برگزاری این مسابقات در دیگر شهرستان‌ها و استان‌ها باشیم.

+ مجید رضایی رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه نیز گفت: رقابت‌های فوتسال دسته یک نونهالان کشور، یادواره هزار و ۱۰۳ شهید منطقه تربت حیدریه، دوشنبه سوم با حضور ۱۲ تیم در سالن امام رضا (ع) دانشگاه پیام نور و سالن امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان آغاز شد.

او افزود: در این مسابقات تیم‌هایی از  خراسان رضوی، لرستان، تهران، قزوین، چهارمحال و بختیاری، قم، آذربایجان شرقی، کرمان و هرمزگان شرکت داشتند.

+ رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه با بیان اینکه رقابت‌ها در قالب ۲گروه ۶ تیمی در مدت یک هفته برگزار شد؛ ادامه داد: از خراسان رضوی سه تیم، از لرستان ۲تیم و بقیه استان‌ها هر کدام یک تیم در این رقابت‌ها حضور دارند.

رضایی بیان کرد:  نمایندگان خراسان رضوی تیم‌های گوشت روز تربت حیدریه،  ماهان تندیس مشهد و نیکتاچوب سبزوار شرکت داشتند.

تیم فولاد هرمزگان در دیدار رده بندی در ضربات پنالتی حریف خود؛ باتیس البرز قزوین را شکست داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

توجه : تمام حقوق مطالب براي هايپرتمپ محفوظ مي باشد.

مطالب مرتبط با پست جاري