زندگي عاشقانه و جذاب

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

با اين 7 روش زندگي خود را عاشقانه تر کنيد

با اين 7 روش زندگي خود را عاشقانه تر کنيد

بخش زناشويي : در خيلي از مواقع مي توانيد با کارهاي بسيار ساده زندگي خود را زيباتر و عاشقانه تر از قبل کنيد

مجله ياس تنها : زوجین بعد از مدتی، احساس می‌کنند که آن هیجان‌ها و علاقه‌های شدید اولیه کاهش می‌یابد. کم کم از جذابیت، تازگی و صمیمیت رابطه عاطفیشان کاسته می‌شود. حتی در مواردی بودن در کنار هم صرفا تبدیل به یک عادت و اجبار می‌شود.

این بدان معنا نیست که رابطه شما محکوم به شکست و نابودی است. بلکه به این معنا است که باید همسران کمی بیشتر تلاش کنند تا هیجان و تازگی رابطشان را برگردانند.

در ادامه به ۷ ایده آسان برای هیجان انگیز نگه داشتن رابطه عاشقانه همسران می‌پردازیم که زوجین به کمک این ایده‌ها می‌توانند زندگی مشترک صمیمی و تازه‌ای با یکدیگر داشته باشند.

۱. سورپرایز کردن می‌تواند اوضاع را تغییر دهد

شما نیازی به برنامه ریزی یک تعطیلات آخر هفته یا سالانه به یک مقصد مخفی ندارید. اما همیشه خوب است که شریک زندگی خود را با هدایای کوچک، حرکت‌ها یا چیز‌هایی دیگر غافلگیر کنید تا نشان دهید که به او فکر می‌کنید. وقتی مدام شریک زندگی خود را با حرکات محبت آمیز غافلگیر می‌کنید، می‌توانید رابطه خود را تازه و صمیمی نگه دارید.

مدام به چیز‌هایی فکر کنید که ممکن است شریک زندگی تان را خوشحال کند و به او حس مثبت دهد. از شریکتان قدردانی کنید. به همسرتان یادآوری کنید که چقدر به او اهمیت می‌دهید و شور و اشتیاقی را که در اوایل رابطتان داشتید را سعی کنید دوباره برگدانید.

۲. نامه‌های عاشقانه بنویسید

بهتر است برای انتقال احساسات به همسرتان نامه‌های عاشقانه بنویسید. این نوع نامه‌ها ترکیبی از تأیید عشق به صورت کتبی و انتظار پاسخ، یک امر مهیج را ایجاد می‌کند. برای زنده نگه داشتن هیجان رابطه خود و حفظ رابطه عاشقانه، نامه‌های بلند عاشقانه بنویسید و اگر هم فرصت نوشتن نامه‌های بلند ندارید، پیامک عاشقانه برای همسرتان بفرستید.

بهتر است همسران یادداشت‌های کوچک در جا‌های مختلف برای او بگذارید تا در طول روز آن را پیدا کند. با این کارها، همسرتان متوجه می‌شود که شما همیشه به او فکر می‌کنید.

۳. قرار‌های دو نفره با شریک خود بگذارید

زوجین بهتر است بدانند که در زندگی مشترک چالش‌ها و مسئولیت‌های زیادی را در پی دارد و ممکن است فرصت زیادی برای باهم بودن نداشته باشند. همسران به این نکته توجه کنند که کمی از جمع‌های شلوغ و دورهمی‌های خانوادگیشان کم کنند و زوجین برای خودشان به صورت دو نفره وقت بگذارند.

گاهی اوقات، هم دیگر را برای یک قهوه یا نهار و شام در کافه و رستوران ملاقات کنید. یا با هم پیاده روی کنید و با هم یک فیلم کمدی ببینید… این قرار‌های دو نفره همان حال و هوای اوایل رابطه تان را به شما بر می‌گرداند و برایتان صمیمت بیشتری ایجاد می‌کند.

۴. چیز‌های جدیدی را با هم امتحان کنید

انجام دادن کار‌هایی که همیشه می‌خواستید انجام دهید، ولی تا هنوز انجام نداده اید را، با همسرتان انجام دهید؛ قطعا هیجان انگیز است. مرتباً چیز‌های جدیدی را با شریک زندگی خود امتحان کنید. مثل یک کلاس آشپزی مشترک یا ورزش مشترک یا انجام کار‌های خیریه و داوطلبانه … انجام این کار‌های مشترک و جدید، یک راه عالی برای تقویت رابطه تان است، زیرا با هم از این هیجان لذت می‌برید.

۵. به علایق شریک زندگی خود علاقه نشان دهید

علاوه بر امتحان چیز‌های جدید، امتحان کردن چیز‌های قدیمی که شریک زندگی شما به آن‌ها علاقه دارد مثل سرگرمی‌ها یا علایق ورزشی او می‌تواند هیجان انگیز باشد. این مساله پیوند بین شما را تقویت می‌کند. می‌تواند فوق العاده سرگرم کننده و جالب باشد. به علاوه، با توجه کردن به علاقه مندی‌های شریک تان به او نشان می‌دهید که چقدر برای تان مهم است و دوستش دارید.

۶. با دوستان متاهل خود وقت بگذرانید

معاشرت با زوج‌های دیگر می‌تواند برای رابطه شما خوب باشد. زیرا به شما کمک می‌کند که ببینید دیگران چگونه بر چالش‌ها غلبه می‌کنند و موفقیت هایشان را جشن می‌گیرند. البته همسران سعی کنند با زوج‌هایی معاشرت کنند که با آن‌ها علایق مشترکی دارند و آن‌ها خودشان رابطه قوی و صمیمی دارند. به علاوه، وقت گذراندن با چنین دوستانی می‌تواند برای شریک زندگی شما هم سرگرم کننده و هیجان انگیز باشد.

۷. به آینده فکر کنید

چه چیزی می‌تواند هیجان انگیزتر از این باشد که تصور کنید، آینده شما با شریکتان چگونه خواهد بود. داشتن نگاه مشترک به آینده و رویا‌ها و اهداف یکسان می‌تواند باعث تقویت رابطتان شود. چرا که مدام به این فکر می‌کنید برای آینده تان چطور برنامه ریزی کنید و به کجا‌ها برسید.

با وجود این ایده ها، بهترین راه برای حفظ یک رابطه صمیمی و پر از عشق، این است که زوجین سعی کنند با شریک زندگیشان حرف بزنند. تمام مسائل و مشکلات را برای هم با آرامش و به صورت واضح توضیح دهند. همسران نباید دل خوری‌ها و سوءتفاهم‌ها را در دلشان نگهداری کنند، زیرا این کار باعث صدمه رساندن به زندگی مشترکشان می‌شود.

بهتر است زوجین در مواقع مناسب در مورد همه چیز با یکدیگر صحبت کنند. با این شیوه، همسران بهتر هم دیگر را می‌فهمند و همین به حفظ رابطه عاشقانه شان کمک خواهد کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان

توجه : تمام حقوق مطالب براي هايپرتمپ محفوظ مي باشد.

مطالب مرتبط با پست جاري