مجله ياس تنها

زندگي ناهيد کماني،ناهيد کماني يک افتخار براي زنان ايراني،ناهيد کماني روي تريلي پدرش کار مي کند

ناهيد کماني راننده پايه يک تريلي

زندگي ناهيد کماني،ناهيد کماني يک افتخار براي زنان ايراني،ناهيد کماني روي تريلي پدرش کار مي کند

ناهيد راننده پايه يک - خانمي که روي تريلي کار ميکند

ناهيد راننده پايه يک - خانمي که روي تريلي کار ميکند
 • موضوع : سبک زندگي ,
 • ناهيد راننده پايه يک

  سبک زندگي - زنان ايراني هميشه در کنار مردان و گاهي هم جلوتر از مردان حرکت مي کنند و خيلي از وقت ها براي ما ايرانيان افتخار آفريني مي کنند مثل ناهيد که يک افتخار است براي همه زنان ايران

  مجله ياس تنها - این گزارشی است از راننده کامیونی به نام ناهید کمانی که سه سال پیش مقام اول مسابقات کامیون رانی اسلالوم کشور را به دست آورده است .

  به گزارش ایرنا؛ ناهید کمانی ۳۳ سال دارد و در شهر گلپایگان در استان اصفهان زندگی می کند . او دارای یک فرزند پسر است و در ۲۶ سالگی گواهینامه پایه یک گرفته است .

  او از شروع جوانی و با علاقه ای که به رانندگی داشته است در کنار پدرش به عنوان راننده دوم کار می کرده اما سال پیش پدرش بر اثر ابتلا به سرطان ریه در گذشت و چون برادر کوچکش مهدی ۲۲ سال دارد و شرایط داشتن  گواهینامه پایه یک را ندارد ، ناهید مسوولیت رانندگی کامیون را برعهده گرفته است . مادر ، خواهر و برادرش مهدی که به تازگی متاهل شده است از طریق این کامیون امرار معاش می کنند .

  کامیون خانواده او یک اسکانیای مستهلک است که به دلیل نداشتن در آمد کافی نمی توانند آن را تعویض کنند و ناهید برای امرار معاش خانواده مجبور است بیشتر طول هفته را با برادرش کار کنند .

  پدرش در لحظه ی آخر زندگی ، خانواده را به او سپرده است . آرزوی ناهید این است که روزی بازیگر شود اما می گوید تا زمانی که برادرم مهدی به سن قانونی رانندگی پایه یک برسد و بتواند کامیون خودمان را عوض کنیم باید سخت کار کنم و شاید بعد از آن بتوانم به سراغ بازیگر شدن بروم .  . .

  منبع: عصرايران

 • تاريخ ارسال : پنجشنبه 23 دي 1400
 • منتشر کننده : مجله ياس تنها
مطالب مرتبط