فرزانه فصيحي سي هفتم جهان شد

فرزانه فصيحي سي هفتم جهان شد

پست شماره 6150
20:40 , جمعه 27 اسفند 1400

فرزانه فصيحي سي هفتم جهان شد

فرزانه فصيحي سي هفتم جهان شد

اخبار ورزشي بانوان - فرزانه فصیحی ،در مرحله مقدماتی رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی جهان صربستان در ماده ۶۰ متر با قرار گرفتن در جایگاه ششم گروه سوم، از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند و در پایان این رقابت ها در رده سی وهفتم جهان قرار گرفت.  . . .

مجله ياس تنها - به گزارش ایرنا، در آغاز نخستین روز رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی جهان که به میزبانی شهر بلگراد در صربستان در حال برگزاریست، فرزانه فصیحی نماینده کشورن در مرحله مقدماتی رقابت ماده ۶۰ متر با قرار گرفتن در جایگاه ششم گروه خود از رسیدن به مرحله نیمه نهایی این مسابقات بازماند.

بر همین اساس فصیحی که در گروه سوم دور مقدماتی ماده ۶۰ متر بانوان با ‌ورزشکارانی از آمریکا، سوییس، نیوزیلند، لوکزامبورگ، ایرلند، ایسلند و برزیل هم گروه بود، در پایان این مسابقه توانست حد نصاب ۷.۳۹ ثانیه را به ثبت برساند و در جایگاه ششم این گروه قرار گیرد.

در این گروه میکا بریسکو از آمریکا با ثبت زمان ۷.۰۳ ثانیه اول شد و گرالدین فرای از سوییس و زوئه هوبس از نیوزلند به ترتیب با ثبت حد نصاب ۷.۱۱ ثانیه و ۷.۱۳ ثانیه در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در پایان مرحله مقدماتی ماده ۶۰ متر بانوان این رقابت‌ها فرزانه فصیحی موفق شد در جایگاه سی‌و هفتم قرار گیرد.

پايان مطلب

توجه : کپي برداري از اين مطلب با ذکر نام و آدرس سايت مجاز است.

مطالب مرتبط با پست جاري