علت قطع رابطه جنسي با همسر چيست؟

علت قطع رابطه جنسي با همسر چيست؟

علت قطع رابطه جنسي با همسر چيست؟

رابطه جنسي بين زن و شوهر به استحکام زندگي مشترک کمک مي کند اما گاهي ديده ميشود رابطه جنسي بين زن و شوهر قطع ميشود علت چيست؟

مجله ياس تنها - رابطه جنسی یکی از حساس ترین موضوعات است. حتی کسانی که انواع اطلاعات شخصی را افشا می کنند ، اغلب وقتی موضوع زندگی جنسی آنها مطرح می شود ، سکوت می کنند.

این موضوع به ویژه برای زوج هایی که رابطه جنسی خود را متوقف کرده اند بسیار دشوار است. من هم تعجب می کنم و هم تعجب نمی کنم وقتی زوج هایی که مدتی با هم بوده اند در مورد دلیل قطع رابطه با یکدیگر دچار سردرگمی می شوند.

آنها اغلب تمایلی ندارند که به طرف شریک خود روی آورند و وارد این موضوع شوند. آنها هم از آنچه ممکن است بشنوند و هم از آنچه ممکن است نشنوند می ترسند.

در تلاش برای کمک به کسانی که از طرح این موضوع می ترسند ، لیستی از رایج ترین دلایلی که باعث می شود زوج ها رابطه جنسی را متوقف کنند ، گردآوری کرده ام. این به لطف همه کسانی است که در چند دهه گذشته شجاعت گفتگو با من را داشته اند.

شاید ، پس از مرور این فهرست ، ایده ای در مورد آنچه ممکن است در روابط شخصی شما اتفاق بی افتد داشته باشید. با در نظر گرفتن این لیست ، من شما را تشویق می کنم که با شریک خود صحبت کنید. سکوت در مورد رابطه جنسی طلایی نیست.

۱. ترس از چیزی که فرد می شنود. افراد از این می ترسند که بدانند از نظر شریک زندگی آنها دیگر آنها جذاب نیستند. آنها همچنین ممکن است ترس اینکه شریک آنها در حال رابطه جنسی با فردی خارج از رابطه است را داشته باشند. البته ترس از جایگزینی و رها شدن وجود دارد. با این ترس از ذهن ، به راحتی می توان فهمید که چرا هیچ کس سوالی نمی کند.

۲. فقط شریک تجاری شوید. این رابطه ممکن است به یک توافق تجاری تبدیل شده باشد که در آن زوج برای حفظ یک زندگی یا شیوه زندگی مورد نیاز خود یا همکاری مشترک با یکدیگر همکاری می کنند. عاشقانه و جنسیت ممکن است چندی پیش این توافق را ترک کرده باشد. درباره پول بحث می شود اما رابطه جنسی نیست.

۳. خستگی. همه در مورد این موضوع و نحوه تأثیر آن بر میل جنسی اطلاع دارید. بین کار و مراقبت از بچه ها و شاید حتی والدین سالخورده ، رابطه جنسی در لیست اولویت ها قرار می گیرد. ممکن است فکر کردن در مورد رابطه جنسی سخت باشد و حتی اگر یک اونس انرژی برای شما باقی نمانده باشد ، سخت تر می شود.

۴. احساس خوبی در مورد بدن خود ندارید. با گذشت سالها ، ممکن است بدن شما تغییر کرده باشد. شاید این نتیجه بچه دار شدن ، افزایش سن ، فعالیت کمتر ، پرخوری و غیره باشد. به هر دلیلی ، به ندرت کسی که احساس بدی نسبت به بدن خود داشته باشد می خواهد با کسی که آنها را در زمانهای بهتر دیده است برهنه شود. درسته؟

۵.ناراحتی در هنگام رابطه جنسی. این ممکن است در مورد هر کسی صدق کند ، اما من بیشتر اوقات این را از زنانی می شنوم که در حال افزایش سن هستند و نگران خشکی و درد در هنگام رابطه جنسی هستند. بسیاری از آنها بخاطر خجالت و شرم.

۶. کسالت.  به زبان ساده ، عدم تازگی و همان روال جنسی ممکن است جذابیت خود را از دست داده باشد. بالاخره چه کسی واقعاً می خواهد کاری را بارها و بارها انجام دهد؟ آیا تو؟ آیا فکر می کنید شریک زندگی شما چنین می کند؟

۷. عدم اعتماد پس از یک رابطه. شما یا شریک زندگی خود ممکن است در پی یک رابطه آشتی کرده باشید. با این حال ، اعتماد همچنان ممکن است موضوعی باشد که به وضوح بین شما و شریک زندگی شما وجود دارد. به هر حال ، چه کسی می خواهد با شخصی که به او اعتماد ندارند صمیمی و آسیب پذیر شود؟

۸. رعایت نکردن بهداشت. ممکن است شریک زندگی شما قبل از رفتن به رختخواب دوش گرفتن و مسواک زدن خود را متوقف کرده باشد. این موضوع هم خسته کننده است و هم موضوعی حساس است. بنابراین موضوعات مربوط به بهداشت شخصی و رابطه جنسی را با هم ترکیب کنید و همه چیز به سرعت از هم جدا شود.

۹. عصبانیت . این برای خود بلند و واضح صحبت می کند. بعید به نظر می رسد فردی که از شریک زندگی خود عصبانی است بخواهد درگیر مسائل فیزیکی صمیمیت . بسیار مهم است که زوجین خشم خود را برطرف کنند وگرنه در بسیاری از زمینه های زندگی مشترک سرایت می کند. زندگی جنسی شما در اینجا به شدت آسیب می بیند.

۱۰.دوگانگی والدین در تربیت فرزندان. من این را اغلب می بینم. یکی از زوجین آسان گیر است و دیگری سختگیر. کل خانواده همزمان تحت فشار هستند. به طور کلی، اگر دائماً در مورد نحوه تربیت فرزندان کوچک خود بحث می کنید ، متاسفانه یا خوشبختانه شما نقش اساسی در شکل گیری و ساخته شدن رفتارهایی که آنها انجام میدهند دارید ، چه رفتار بد و چه رفتار خوب.

منبع: پارسينه

, , , ,

مطالب مرتبط با پست جاري

نظرات ارسال شده

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
  کد امنیتی
  رفرش
  کد امنیتی
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
< <